Kampanya Katılım Koşulları;

1-Vaillant’tan cihaz satın alan müşteriler 10.09.2018 – 10.11.2018 tarihleri arasında “kampanya.vaillant.com.tr” linki üzerinden giriş yaparak üyelik bilgilerini eksiksiz doldurup onaylar. Müşterinin web sitesinde ilgili bölüme kombi değişim belgesini eklemesi mecburidir. Başvuruda bulunmayan tüketicilere hediye gönderimi yapılamaz. Kampanyaya başvuran Vaillant tüketicileri Vaillant Club üyesi olmayı ve bununla bağlantılı üyelik koşullarını da kabul etmiş sayılır.

2- Kampanya başvurusunda bulunan müşterilerin cihazlarının devreye alımı Vaillant yetkili servisleri tarafından yapılmalıdır. Vaillant yetkili servisleri tarafından devreye alımları yapılmayan cihazlar kampanya kapsamında değildir. Devreye alım işleminin 2018 yılının sonuna kadar tamamlanması gerekmektedir.

3- Bu kampanya sadece İstanbul ilindeki Vaillant Yetkili Satıcılarından alınan cihazlarda geçerlidir ve Vaillant Club’ın diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında müşterilerin değiştirilen eski cihazları, satışı gerçekleştiren Vaillant Yetkili Satıcısı tarafından alınacaktır.

Vaillant tarafından müşterinin başvurusu incelenerek hediyesi onaylandıktan sonra müşterilere SMS ile bilgisi iletilir. Kampanyaya başvuran tüketicilerin cihazları devreye alındıktan sonraki 7 iş günü içerisinde seçtikleri hediye çeki,müşterilerin Vaillant sisteminde kayıtlı üyelik adresine kargo ile gönderilecektir.

Bu kampanya kapsamında müşterilere gönderilecek Migros Hediye Çeki alındığı tarihten itibaren 1 yıl boyunca geçerlidir. Bu süre içinde hediye çeklerinin kullanılması gerekmektedir. Aksi belirtilmedikçe her tüketici kampanyadan bir kez faydalanabilir. Her bir cep telefon numarası ile 1 kez kampanya kaydı alınacaktır. Bu kampanya stoklarla sınırlıdır.